Usługi taxi w Poznaniu – poznaj atrakcyjny cennik Eko Taxi i zleć przewozy dzieci lub osób VIP!

Usługi taxi w Poznaniu – poznaj atrakcyjny cennik Eko Taxi i zleć przewozy dzieci lub osób VIP!

Usługi taxi w Poznaniu świadczone przez nowoczesne firmy taksówkarskie to nie tylko standardowe przejazdy z jednego krańca miasta w drugi. Obecnie branża taksówkarska ma o wiele więcej do zaoferowania statystycznemu pasażerowi. Idące z duchem czasu korporacje stają na głowie, aby zainteresować i przyciągnąć do siebie jak największą liczbę lojalnych pasażerów. W tym celu stale poszerzają wachlarz świadczonych usług. Przykładem przewoźnika, który stale wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów jest Eko Taxi. Samochody z rozpoznawalnym logo zielonej koniczynki spotkać można obecnie nie tylko w Poznaniu, ale i Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Lublinie i Krakowie. Sprawdź, jakie usługi dodatkowe oferuje poznański oddział i zapoznaj się z jego niezwykle atrakcyjnym cennikiem!

Spis treści:
Jakie usługi dodatkowe oferują firmy taxi?
Poznaj ofertę Eko Taxi
Usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych
Przewóz osób VIP
Zakupy na telefon
Monitorowany przewóz dzieci

Jakie usługi dodatkowe oferują nowocześni przewoźnicy taxi w Poznaniu i innych miastach Polski?

Usługi taxi w Poznaniu i innych miastach Polski już dawno przestały kojarzyć się pasażerom wyłącznie z transportem z jednego punktu miasta w inny. Przewozy osób wciąż stanowią oczywiście lwią część pracy wykonywanej przez taksówkarzy, jednak do ich zadań należą obecnie także inne zadania, mające na celu ułatwienie codziennego życia klientów. O jakich zleceniach mowa?

Taksówki należące do nowoczesnych korporacji niejednokrotnie wzywane są np. w celu dowiezienia zakupów pod adres wskazany przez klienta. Bez problemu zajmą się także udzieleniem pomocy drogowej w postaci holowania czy odpalenia innego samochodu za pośrednictwem kabli. Kierowcy taksówek niejednokrotnie pełnią także rolę kurierów, którzy bez problemu przewiozą paczkę na terenie Poznania – prosto w ręce oczekującego ich w umówionym miejscu adresata.

Bardzo często spotkać się można także z usługą wynajmu taxi busów. To duże, wieloosobowe taksówki gotowe pomieścić liczniejszą grupę pasażerów niż tradycyjne osobówki. Samochody te bywają nieodzowne podczas zorganizowanych imprez i wielu uroczystych wydarzeń – kursują nimi goście weselni, świta pana młodego podczas wieczorów kawalerskich czy też uczestnicy ważnych konferencji naukowych.

We współczesnej taksówce bez problemu przewieziemy zwierzęta oraz wielkogabarytowe bagaże. Nie ma także najmniejszych przeciwwskazań, aby zlecić kierowcy monitorowany przewóz dziecka, które podróżować będzie bez opieki dorosłego opiekuna. Taksówki stają się coraz bardziej popularnym środkiem transportu dla klientów biznesowych, o czym świadczyć może liczba zawieranych umów na przejazdy bezgotówkowe. Korzystając z usług dobrego przewoźnika możemy także zamówić kurs z kierowcą posługującym się wybranym językiem bądź nawet poprosić o zrealizowanie zamówienia konkretnego, znanego nam taksówkarza.

Firmy taxi bez problemu obsłużą także przewóz klientów VIP oraz szeregi indywidualnych zleceń – wystarczy skontaktować się z centralą bądź wysłać zgłoszenie za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej. Jednym z przewoźników, który świadczy powyższe usługi na terenie naszego kraju, jest korporacja Eko Taxi. Czym charakteryzuje się firma i dlaczego warto wypróbować jej usługi?

Dodatkowe usługi Eko Taxi zamówić możesz przez telefon

Szukasz solidnej firmy oferującej różnorodne usługi taxi w Poznaniu i innych miastach Polski? Postaw na ofertę Eko Taxi!

Wachlarz kompleksowych usług taksówkarskich znaleźć można w ofercie Eko Taxi. To idący z duchem czasu przewoźnik, który stale poszerza zakres świadczonych przez siebie usług, chcąc odpowiedzieć na stale zmieniające się oczekiwania klientów. Firma ma swoje oddziały w największych miastach Polski. Samochody Eko Taxi – wszystkie oznaczone charakterystycznym logo przedstawiającym zieloną koniczynkę – regularnie kursują po ulicach nie tylko Poznania, ale i Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Katowic czy Lublina. W każdym z tych miast świadczy usługi polegające na klasycznym przewozie osób oraz umożliwia klientom skorzystanie z wielu atrakcyjnych opcji dodatkowych.

Tym, co szczególnie wyróżnia ofertę Eko Taxi na tle konkurencji, są niezwykle niskie, stałe ceny za kursy. Wszystkie informacje dotyczące kosztów przejazdu prezentowane są na czytelnych witrynach internetowych, z których jasno i precyzyjnie wynika, jakich cen za kursy może spodziewać się pasażer. Dla przykładu przeanalizujmy cennik w Eko Taxi Poznań.

Pierwszą składową ostatecznej ceny za przejazd taksówką z logo Eko Taxi na terenie Poznania jest opłata początkowa. To stawka za tak zwane „trzaśnięcie drzwiami”, czyli kwota, która wyświetlona zostaje na taksometrze jeszcze przed rozpoczęciem trasy. W opłacie początkowej mieści się także pierwszy przejechany kilometr. W przypadku Poznania kwota ta wynosi zaledwie 6,50 – to jedna z najatrakcyjniejszych stawek na rynku!

Następne koszty, jakie wliczyć należy w ostateczną cenę przejazdu, to stawki za każdy rozpoczęty kilometr. W przypadku oddziału Eko Taxi w Poznaniu przedstawiają się one następująco:

  • 2 zł za kilometr w I taryfie taxi,
  • 3,75 zł za kilometr w II taryfie taxi,
  • 5 zł za kilometr w III taryfie taxi,
  • 7,5 zł za kilometr w IV taryfie taxi.

W większości przypadków opłata początkowa oraz stawki za kilometr składają się na ostateczną cenę przejazdu. Z odmienną sytuacją mamy do czynienia z chwilą, gdy np. prosimy taksówkarza o poczekanie na nas w konkretnym miejscu. Wówczas za godzinę postoju pobierana jest opłata w wysokości 30 złotych.

Atrakcyjna cena za przejazd stanowi główne kryterium, jakim kierują się potencjalni klienci taksówek. Nie należy zapominać jednak o pozostałych aspektach, które sprawiają, że pasażerowie wybierają usługi danego przewoźnika. Jakie udogodnienia czekają na pasażerów Eko Taxi w Poznaniu?

Płatność kartą i umowy na przejazdy bezgotówkowe, czyli usługi Eko Taxi w Poznaniu dedykowane klientom indywidualnym i biznesowym

Możliwość dokonania płatności kartą uważana jest za jedną z najważniejszych usług taxi w Poznaniu i innych miastach Polski. Nic dziwnego – współcześnie coraz więcej osób rezygnuje z regularnego wypłacania gotówki i noszenia przy sobie pliku banknotów. Korzystanie z kart płatniczych spopularyzowało się na tyle, że trudno dziś o punkt handlowy bądź usługowy, w którym brakowałoby terminala płatniczego. Obywatele na stale przyzwyczaili się do płatności elektronicznych – dzięki specjalnym aplikacjom zamiast kart używają w tym celu nawet swoich telefonów komórkowych!

Trudno więc dziwić się nowoczesnym przewoźnikom taksówkarskim, którzy podobnie jak Eko Taxi, umożliwili swoim klientom dokonywanie płatności kartą w swoich samochodach. Dzięki temu pasażerowie nie muszą już gorączkowo odliczać gotówki na przejazd czy też prosić kierowcę o dodatkowy przystanek na trasie celem pobrania pieniędzy z pobliskiego bankomatu. Koniec z problemami z wydaniem reszty i złotówkami gubionymi na tylnych siedzeniach – teraz wystarczy jedno krótkie „biiip” by transakcja została zrealizowana!
Oczywiście entuzjaści tradycyjnych form płatności również nie poczują się zawiedzeni – za kursy Eko Taxi Poznań wciąż płacić można bowiem gotówką.

Płatność kartą i gotówką to niejedyne formy rozliczania się za zrealizowane kursy taksówkarskie w korporacji. Specjalnie dla klientów biznesowych Eko Taxi przygotowało ofertę specjalną w postaci umowy na przejazdy bezgotówkowe. Jest to opcja szczególnie przydatna dla pracowników, którzy pokonują duże odległości po mieście, a nie dysponują prywatnym lub służbowym samochodem. Kwestie związane z transportem na służbowe konferencje, przewożeniem firmowej korespondencji czy też po prostu codziennego dojazdu do miejsca pracy załatwić może przewoźnik taxi. Wystarczy, ze pracodawca podpisze z Eko Taxi specjalną umowę.

Przejazdy bezgotówkowe w praktyce niewiele różnią się od tradycyjnych kursów taxi. Podstawowa zmiana zachodzi na etapie realizacji należności za przejazd – kwota wskazana na taksometrze zostaje zatwierdzona przez pasażera specjalnym, czterocyfrowym kodem PIN otrzymywanym przy podpisaniu umowy, a informacja na temat ceny kursu wysłana zostaje do specjalnej platformy elektronicznej. Program ten sortuje informacje na temat dokonanych przejazdów, dzięki czemu po umówionym okresie możliwe jest wystawienie odpowiedniej faktury VAT.

Dostęp do platformy umożliwia przedstawicielowi przedsiębiorstwa generowanie wygodnych raportów dotyczących przejazdów, w których łatwo da się wyodrębnić poszczególne jednostki kosztowe. Dzięki temu firma ma bieżący wgląd w historię kursów i może na ich podstawie planować zarządzanie budżetem na transport swoich pracowników. Z poziomu platformy można także wygenerować vouchery na przejazdy w formacie PDF a następnie przesłać je bądź wręczyć osobiście wybranym podwładnym. Program umożliwia także nadawanie ograniczeń w kwestii korzystania z przejazdów poza godzinami pracy czy na weekendy. Zapobiega to sytuacji, w której przejazdy bezgotówkowe miałyby być wykorzystywane w celach innych niż służbowe.

Usługi dodatkowe Eko Taxi dla klientów biznesowych

Przewóz osób VIP, czyli usługa Eko Taxi Poznań na specjalne okazje

W ofercie Eko Taxi Poznań znaleźć można usługę przewozu osób VIP. To oferta na specjalne okazje i specjalnych gości. Jeśli szukasz transportu dla ważnej osobistości w postaci artysty, polityka bądź potrzebujesz, aby ktoś podjął z lotniska ważnego gościa wydelegowanego z innej firmy, koniecznie wezwij Eko Taxi!

Firma gwarantuje błyskawiczny i dyskretny przejazd zrealizowany przez profesjonalnych, życzliwych kierowców przyzwyczajonych do jazdy w każdych warunkach. Każdy z taksówkarzy dysponuje kompletem dokumentów poświadczających jego umiejętności oraz doskonałą znajomość topografii Poznania. Eko Taxi oferuje przejazdy wyłącznie komfortowymi samochodami wyposażonymi w terminal płatniczy oraz klimatyzację, dzięki czemu każdy kurs realizowany jest w niezwykle komfortowych warunkach. Zlecenia przyjmowane są błyskawicznie, a proces przekazywania zamówienia pomiędzy dyspozytorem a kierowcą taksówki został usprawniony i zautomatyzowany tak, by firma mogła jak najszybciej odpowiedzieć na potrzeby pasażera.

Zapomniałeś zrobić zapasy na imprezę? Nic nie szkodzi, skorzystaj z usługi całodobowych zakupów na telefon w Eko Taxi Poznań!

Zakupy na telefon to kolejna usługa dodatkowa dostępna w ofercie Eko Taxi Poznań. Zapomniałeś przygotować solidnych zapasów na wieczorną imprezę w domu bądź mieszkaniu? Nie ma problemu, wystarczy jeden telefon – i to o dowolnej porze! – aby wezwać kierowcę, który pojedzie do sklepu spożywczego aby zrealizować listę zakupów, a następnie przywiezie ją prosto pod wskazany adres. Dzięki tego typu usłudze goście na domówce nie muszą już organizować forsującego marszu na najbliższą otwartą stację benzynową w środku nocy czy też przedwcześnie kończyć zabawy.

Usługa ta przydaje się również w sytuacji, gdy młoda mama nie może zostawić dziecka w domu, a pilnie potrzebuje kilku podstawowych produktów spożywczych. W takiej sytuacji za dodatkową opłatą można nawet poprosić taksówkarza o wniesienie zakupów na klatkę schodową czy też bezpośrednio pod drzwi mieszkania. Oszczędzaj energię i siły na ważniejsze cele!

Przeziębiłeś się i potrzebujesz leków z apteki, a wszyscy domownicy są akurat w pracy lub szkole? Żaden problem, wystarczy krótki telefon na centralę Eko Taxi i podyktowanie dyspozytorowi listy niezbędnych leków, aby zlecenie przekazane zostało pierwszej wolnej taksówce. Kierowca dokona zakupów w najbliższej aptece i przywiezie je bezpośrednio do domu klienta. Koniec z wychodzeniem z mieszkania w momencie, gdy zmagasz się z grypą – lepiej zostać pod kocem i w ciepłym miejscu poczekać na niezbędne zaopatrzenie!

Zamów dodatkową usługę przewozu dzieci w Eko Taxi

Usługa monitorowanego przewozu dzieci – zobacz, jak Eko Taxi w Poznaniu dba o komfort rodziców i bezpieczeństwo ich pociech!

W Eko Taxi Poznań funkcjonuje także usługa monitorowanego przewozu dzieci. Jest to opcja szczególnie ceniona przez wszystkich rodziców, którym codzienne obowiązki nie zawsze pozwalają na pełnienie roli domowego kierowcy. Zlecenia przyjmowane są przez profesjonalnych kierowców, których życzliwe i serdeczne podejście do klienta sprawi, że każdy maluch poczuje się bezpiecznie i komfortowo podczas wspólnej podróży. W jakich sytuacjach warto zamówić usługę monitorowanego przewozu dzieci?

Jeśli musiałeś zostać dłużej w pracy i w związku z tym spóźnisz się na porę odbioru dzieci z przedszkola, wystarczy, że zadzwonisz na Eko Taxi. Opcja przyda się także w sytuacji, gdy prywatne auto oddane zostało do mechanika a zbliża się czas wieczornych zajęć dodatkowych – nie ma potrzeby prosić krewnych o podwózkę, wystarczy skontaktować się z centralą i wyraźnie zaznaczyć, że mówimy o przejeździe, w którym udział brać będzie osoba niepełnoletnia. Monitorowany przewóz dzieci warto zlecić także w sytuacji, w której organizujemy przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy i chcemy aby uczestnicy zabawy bezpiecznie wrócili do swoich domów po jej zakończeniu. Zyskujemy wówczas gwarancję, że dzieci błyskawicznie znajdą się w swoich domach – bez konieczności organizowania odbiorów przez ich rodziców, czy też samodzielnego rozwożenia maluchów po terenie Poznania. Błyskawicznie, bezpiecznie i tanio!

Jeśli chcemy zlecić usługę, należy skontaktować się z centralą Eko Taxi i poinformować, że zależy nam na przejeździe, w którym udział brało będzie dziecko bez opiekuna. Następnym etapem procesu składania zamówienia jest dokładne ustalenie szczegółów planowanej trasy. Dyspozytor przekaże zalecenia kierowcy taksówki, który przewiezie małoletniego pasażera dokładnie według podanych wskazówek. Na wyraźne życzenie taksówkarz może także zatelefonować do rodzica bądź opiekuna i poinformować go o zakończeniu kursu. Jeśli występuje taka potrzeba, kierowca taksówki podejmie się również odprowadzenia malucha do wskazanego w zamówieniu budynku – np. do szkolnej klasy czy też bezpośrednio pod drzwi domu krewnych. Rodzic ma także szansę na obserwowanie trasy taksówki na mapie wyświetlonej na ekranie smartfona podczas korzystania z aplikacji mobilnej Eko Taxi. To darmowy, niezwykle intuicyjny program, dzięki któremu zamawianie taksówki jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby wezwać samochód idealnie dostosowany do potrzeb pasażera. Potrzebujesz, aby kierowca posługiwał się językiem angielskim, w samochodzie można było przewozić zwierzę, albo zlecić kurs dla większej grupy pasażerów? Nie ma problemu, wszystkie te opcje znaleźć można w ustawieniach aplikacji mobilnej Eko Taxi. Program działa na aparatach komórkowych funkcjonujących z systemem Android i iOS. Wypróbuj już dziś!

Może Cię zainteresować również